Kalezaindu

Ningún tipo de iluminación en la calle

Konponduta
Deskribapena
-

Helbidea
Junkera Bidea, 48620 Plentzia, Bizkaia

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2016/05/23
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2016/05/23 14:29:35
    Irekita
  • Iruzkina:
    Data: 2016/05/20 20:46:33
    Irekita