Kalezaindu

Residuos

Konponduta
Deskribapena
A pesar del bando municipal se sigue depositando residuos en la calle y en pleno dia. \nBonito comienzo de fiestas

Helbidea
Erribera Kalea, 9

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2016/09/01
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2016/09/01 12:47:49
    Irekita