Kalezaindu

Papelera ROTA

Prozesatzen
Deskribapena
Una papelera en la esquina de Palankete está rota y descolgada de la farola

Helbidea
Palankete Kalea 5, Plencia

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2017/10/01
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2017/10/01 8:47:59
    Irekita