Kalezaindu

Ibiltokian paperontzi falta

Konponduta
Deskribapena
Desagertu dira duela asko\nBatzuk jaietan apurtuta eta erreta\nBeste batzuk ebakita behetik

Helbidea
Paseo de Ibiltokia, 9–11, Plentzia

Kategoria
Zaborrak, edukiontziak

Data
2016/11/14
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2016/11/14 16:21:16
    Irekita