Kalezaindu

Coches abandonados y precintados.

Konponduta
Deskribapena
Hay un coche abandonado en el callejón entre Areatza 7 y 9.

Helbidea
Labasturre 10

Kategoria
Ibilgailu abandonatua

Data
2017/09/13
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2017/09/13 18:31:07
    Irekita
  • Iruzkina:
    Data: 2017/09/13 18:30:26
    Irekita