Kalezaindu

Pesebre/canalon dañados

Konponduta
Deskribapena
Pesebre/canalon dañados que chorrean agua y estan colgando lo que en epoca de lluvias como la que vivimos, es un grave peligro para los transeuntes.

Helbidea
Calle de Erribera, 1–3, Plentzia

Kategoria
Espaloiak / Oinezkoen alderdia

Data
2016/11/06
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2016/11/06 14:56:26
    Irekita