Kalezaindu

Kristoko iturria

Resuelta
Descripción
Txorrota zabalik fijo gelditzen da, bart erabili zeurien ta gau osoa egon da ura botatzen.

Dirección
Kristo eskilara kalea

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
10/05/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 10/05/2019 7:59:33
    Abierta