Kalezaindu

Ibiltokian paperontzi falta

Resuelta
Descripción
Desagertu dira duela asko\nBatzuk jaietan apurtuta eta erreta\nBeste batzuk ebakita behetik

Dirección
Paseo de Ibiltokia, 9–11, Plentzia

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
14/11/2016
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 14/11/2016 16:21:16
    Abierta