Kalezaindu

Zabor gunea

Resuelta
Descripción
Paperezko kaxa gunetik kanpo dago.

Dirección
Mungia Bidea, 20 Plentzia

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
21/06/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 21/06/2017 15:08:47
    Abierta