Kalezaindu

Zakarra

Resuelta
Descripción
Errotabarrin egondako gazteak zakarra paperontzira bota beharrean, lurrera bota dute.

Dirección
Plazatxoa, 2B

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
08/07/2016
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 08/07/2016 15:19:32
    Abierta