Kalezaindu

Burdina zuhaitzean

Resuelta
Descripción
Zuhaitzak duen lur zatisn, Burdin bat dago. Ume txikientzat arriskutsua ikusten dut

Dirección
Plaza del Astillero, 1A, Plentzia

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
18/05/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 18/05/2018 8:11:59
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 18/05/2018 8:04:40
    Abierta