Kalezaindu

Zakarra

Resuelta
Descripción
Errotabarrin egondako gazteek zakarra bota dute berriz ere.

Dirección
Plentzia

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
14/07/2016
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 14/07/2016 17:43:03
    Abierta